Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

He-Man trafi na duży ekran w 2019 roku!

Na potęgę Posępnego Czerepu! To dopiero wieści! Sony Pictures aktywnie poszukuje twórców, którzy zajmą się przeniesieniem na ekran kultowej animacji lat 80. „”. Poznaliśmy również datę premiery „Masters of the Universe”. Szczegóły na temat projektów wytwórni znajdziecie poniżej.

Sony Pictures ogłosiła swoje plany dystrybucyjne na najbliższe dwa lata. Nowa wersja „Masters of the Universe” była planowana już od lat, ale dopiero teraz projekt zaczął nabierać realnych kształtów. Wytwórnia ogłosiła datę premiery widowiska w reżyserii McG (Joseph McGinty Nichol). Film trafi do kin18 grudnia 2019 roku.

Powstanie w oparciu o animację „He-Man i Władcy Wszechświata” z 1983 roku. He-Man nie pojawił się na dużym ekranie od niemal 30 lat. Ostatnio w 1987, kiedy Cannon Films zrobiło z niego katastrofę. Akcja oryginału jest osadzona w świecie Eterni, gdzie Książę Adam posiada zdolność przemiany w dzielnego wojownika, znanego jako He-Man i walczy ze swoim odwiecznym wrogiem, Szkieletorem.

Masters of the Universe

Wytwórnia ogłosiła ponad to, że kontynuacja „Angry Birds” zadebiutuje 20 września 2019 roku, a animowany „Spider-Man” pojawi się w kinach 14 grudnia 2018 roku.