Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Hellboy, Hellboy pokaż rogi?

Najnowszy materiał promocyjny widowiska “Hellboy” skupia się na niechęci tytułowego bohatera do swoich rogów.  Wideo możecie obejrzeć u nas, a film zagości w polskich kinach już za 16 dni!

Oficjalny opis produkcji:

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

W filmie w reżyserii Neila Marshalla (“Gra o tron”, “Westworld”) tytułową rolę gra David Harbour (“Stranger Things”, “Pakt z diabłem”). Obok niego na ekranie zobaczymy również Iana McShane’a (“Amerykańscy bogowie”, “John Wick”), Millę Jovovich (“Resident Evil”, “Piąty element”), Sophie Okonedo (“1000 lat po Ziemi”, “Ace Ventura: Zew natury”) czy Daniela Dae Kima (“Jaskinia”, “Zbuntowana”).