Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Historia Mowgliego w pierwszej zapowiedzi

 

Trailer zaprezentowano w brytyjskim programie “This Morning”, ale szybko trafił on do sieci. Pierwszy, nieoficjalny materiał promujący widowisko „Mowgli” w reżyserii Andy’ego Serkisa możecie zobaczyć poniżej.

W roli tytułowej pojawi się Rohan Chand, a w obsadzie głosowej widowiska pojawią się także Benedict Cumberbatch (Shere Khan), Christian Bale (Bagheera), Jack Reynor (Brat wilk), Cate Blanchett (Kaa), Andy Serkis (Baloo) oraz Eddie Marsan (Vihaan).

Światowa premiera 6 października, a do polskich kin „Mowgli” zawita 19 października.

Oficjalny opis produkcji poniżej:

Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich. Akceptują go wszystkie zwierzęta z wyjątkiem jednego – przerażającego tygrysa Shere Khana. Jednak kiedy Mowgli staje twarzą w twarz ze swoimi ludzkimi pobratymcami, okazuje się, że w dżungli mogą czaić się o wiele większe niebezpieczeństwa.