Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Hitman – materiał zza kulis!

20th Century Fox udostępniło nowy materiał promujący film „Hitman: Agent 47”, który pozwala nam przyjrzeć się nieco fabule adaptacji filmowej gry. Film reżyserowany jest przez Aleksandra Bacha, a występują w nim Rupert Friend, Zachary Quinto, Hannah Ware, Thomas Kretschmann, Dan Bakkedahl i Ciaran Hinds. Scenariusz stworzyli Skip Woods, Kule Ward i Michael Finch.

Głównym bohaterem produkcji jest genetycznie zaprogramowany, wysokiej klasy płatny zabójca, znany jako Agent 47. Jego imię pochodzi od dwóch ostatnich cyfr z kodu kreskowego, który ma wytatuowany z tyłu głowy: 640509-040147. Na jego DNA składają się geny pięciu najgorszych i najbardziej niebezpiecznych kryminalistów na ziemi. Niezwykła siła, szybkość, umiejętności i inteligencja, czynią z Agenta 47 najskuteczniejszego zabójcę w historii. Przeciwstawia się on potężnej korporacji, która pragnie poznać jego przeszłość i stworzć armię super-zabójców, podobnych do niego.

Reżyserią zajmie się Aleksander Bach. W roli głównej zobaczymy Ruperta Frienda („Homeland”). Ponad to w obsadzie są Zachary Quinto, Hannah Ware, Thomas Kretschmann, Dan Bakkedahl oraz Ciaran Hinds.

Premiera 21 sierpnia!