Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Horror It w nowej zapowiedzi

W sieci zadebiutował kolejny zwiastun horroru na podstawie powieści Stephena Kinga „To”. Film pod tym samym tytułem zadebiutuje w kinach już na początku września.

 

Oficjalny opis „To”:

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Film wyreżyserował Andy Muschietti, a obsada prezentuje się następująco: Jaeden Lieberher jako Bill Denborugh, Finn Wolfhard jako Richie Tozier, Sophia Lillis jako Beverly Marsh, Jack Dylan Grazer jako Stan Uris, Wyatt Oleff jako Eddie Kaspbrak, Chosen Jacobs jako Mike Hanlon i Jeremy Ray Taylor jako Ben Hanscom. Bill Skarsgård wcieli się w Pennywise’a.

Premiera zapowiedziana jest na 8 września. Producentami są Barbara Muschietti, Dan Lin, Roy Lee, Seth Grahame-Smith and David Katzenberg.

IT poster