Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

I See You – zwiastun horroru z Helen Hunt

Zbliża się Halloween i końcówka roku, a na ławce kinowych zapowiedzi coraz bardziej rozpychają się filmy grozy. Studio Saban Films zaprezentowało więc swoją propozycję na 2019 rok – „I See You”.

„I See You” rozpoczyna się tajemniczym zaginięciem dwunastolatka. Detektyw Greg Harper rozpoczyna śledztwo w jego sprawie, ale oprócz dość zagmatwanego dochodzenia musi radzić sobie z rodzinnymi problemami. Jego żona Jackie wciąż nie wybaczyła mu niedawnego romansu. Jednak para będzie musiała zacząć współpracować, bowiem nadprzyrodzona siła zagościła w ich domu i postawiła syna Connora w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W dodatku rodzina odkryje mroczny sekret, skrywany od lat przez mury ich domu.

W obsadzie znaleźli się m.in. Helen Hunt, Jon Tenney, Judah Lewis, Owen Teague, Libe Barer, Gregory Alan Williams, Allison King czy Erika Alexander.

Adam Randall (“iBoy”) wyreżyserował obraz, natomiast Devon Graye opracował scenariusz. Premiera „I See You” odbyła się na festiwalu SXSW 2019, gdzie film zyskał uznanie. Do kin zaś trafić w okolicach 6 grudnia 2019 roku.

I See You

I See You


Źródło: Saban Films/YouTube