Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Idris Elba na planie Mrocznej Wieży

Zdjęcia do filmu Sony pt. „Mroczna Wieża” na podstawie powieści Stephena Kinga już trwają, jednak na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne nieoficjalne zdjęcia. Możemy na nich zobaczyć jak prezentuje się Idris Elba w roli Rolanda Deschaina (Gunslingera).

W filmowej adaptacji popularnej serii Stephena Kinga zobaczymy Idrisa Elbę, który wcieli się w rolę Rolanda Deschaina aka Gunslingera, a także Matthew McConaughey’a – Randalla Flagga/Waltera Padicka, czyli Człowieka w Czerni (The Man in Black). W pomocnika Rolanda, Jake’a Chambersa, wcieli się Tom Taylor. Jackie Earle Haley zagra lidera wampirów Sayre’a. Obok nich zobaczymy także Abbey Lee, Toma Taylora, Frana Kranza oraz Katheryn Winnick, znaną z serialu „Wikingowie”.

Reżyser Nikolaj Arcel („Królewska gra”, „Cała prawda o mężczyznach”, „Kochanek królowej”) zajął się scenariuszem wraz z Andersem Thomasem Jensenem, Akivą Goldsmanem i Jeffem Pinknerem. Goldsman jest również producentem wraz z Brianem Grazerem, Ronem Howardem i Eriką Huggins z Imagine Entertainment.

Pierwszy z filmów rozpoczynających planowaną trylogię ma zadebiutować 17 lutego 2017.

Bohater filmu to ostatni żyjący członek bractwa rycerskiego znanego jako rewolwerowcy, który przemierza postapokaliptyczne pustkowia w poszukiwaniu tytułowej Mrocznej Wieży.

elba the gunslinger 1

 

elba the gunslinger 2

 

elba the gunslinger 3

 

elba the gunslinger 4

 

elba the gunslinger 5

 

elba the gunslinger 6

 

elba the gunslinger 7

 

elba the gunslinger 8

Źródło: justjared.com