Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Inna wersja zakończenia Fantastic Beasts (spoiler)

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w końcu weszły na ekrany kin, pojawia się coraz więcej informacji o kolejnej części, a producent David Heyman wyjawił, że tak właściwie to nakręcono nieco inne zakończenie, które ujawnia los głównego bohatera i wprowadza nas w drugą część. Uwaga, jeżeli chcecie uniknąć spoilerów, to nie czytajcie dalej!

Mamy scenę, którą wycięliśmy, a ukazuje ona wchodzącego na łódź Credence’a, który chce się udać gdzieś indziej. Ale wycięliśmy to, bo nie chcieliśmy żeby to było coś w stylu „Ooo, jedziemy”. On na łodzi, może z Newtem, może bez, opuszczający Nowy Jork.

W tym miesiącu David Yates, który będzie również reżyserował kolejne części, wyjawił, że sequel będzie kręcony w Paryżu – więc podróż Newta i Credence’a jest jak najbardziej możliwa. Choć Newt Scamander jest obecnie głównym bohaterem, to nie ma pewności, że będzie podobnie w drugiej części.

Nie wydaje im się, żeby Newt był sercem ich wszystkich. Będzie częścią – tak jak Tina, Queenie i Jacob – częścią następnego filmu. I Credence i Grindelwald. Myślę, że to oni będą głównymi graczami. – dodaje producent.

Wiemy również, że w drugiej części pojawi się młody Albus Dumbledore, a Gellerta Grindelwalda zagra Johnny Depp. Premiera zapowiedziana jest na 16 listopada 2018 roku.