Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Interaktywna zapowiedź Topieliska

Wytwórnia Warner Bros. na miesiąc przed polską premierą filmu „Topielisko. Klątwa La Llorony” udostępniła interaktywny zwiastun produkcji. Materiał możecie obejrzeć u nas!

Oficjalny opis filmu grozy od Michaela Chavesa:

La Llorona. Płacząca kobieta. Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami. Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń. Za życia utopiła własne dzieci w szale zazdrości, po czym rzuciła się za nimi w rzeczne odmęty, płacząc z bólu. Teraz jej łzy są wieczne. Niosą ze sobą śmierć. Ci, którzy usłyszą jej wołanie w mroku nocy, są zgubieni. La Llorona czai się w ciemności i poluje na dzieci, rozpaczliwie usiłując zastąpić nimi własne. Z każdym kolejnym stuleciem jej żądza stawała się coraz bardziej nienasycona… a jej metody — coraz okrutniejsze. W latach 70. XX wieku w Los Angeles La Llorona grasuje w mroku nocy, prześladując dzieci. Pracownica opieki społecznej, która zignorowała ostrzeżenie matki z problemami podejrzanej o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo, wkrótce trafia wraz ze swoimi małymi dziećmi do przerażającego nadprzyrodzonego świata. Ich jedyną szansą na przetrwanie śmiercionośnego gniewu La Llorony może być pozbawiony złudzeń ksiądz, odprawiający mistyczne obrzędy, aby utrzymać zło w ryzach na skraju światów, gdzie ścierają się ze sobą strach i wiara. Strzeżcie się jej mrożącego krew w żyłach lamentu… Nie cofnie się przed niczym, aby zwabić was w ciemność. Bo jej cierpienie nie ma końca. Jej dusza nigdy nie zazna spokoju. Nie ma ucieczki od klątwy La Llorony.

W obsadzie horroru pojawią się Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou, Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz i Sean Patrick Thomas. Reżyserią zajął się Michael Chaves na podstawie scenariusza autorstwa Mikki Daughtry i Tobiasa Iaconisa. Projekt nadzorował James Wan.

“Topielisko. Klątwa La Llorony” zawita do polskich kin 10 maja 2019 roku, a poniżej prezentujemy krótką galerię plakatów promujących widowisko: