Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

iZombie na Comic-Conie – nowe informacje o 2 sezonie!

Swoją reprezentację na Comic—Conie w San Diego ma również jedna z najnowszych i dobrze przyjętych produkcji CW, a mianowicie serial iZombie. Garść ciekawostek ujawniono podczas panelu produkcji.

“iZombie” powróci na antenę z drugim sezonem już 6 października. Początek sezonu będzie bardzo trudny dla Liv. Wiele osób odwróci się od niej i będzie ją darzyć wręcz nienawiścią. Największy żal do głównej bohaterki będzie żywić Major, który nie może jej wybaczyć, że nie wyjawiła mu swojego sekretu. Peyton przebywająca w Europie, również czuje się zdradzona, jednak twórcy potwierdzili, że aktorka Aly Michalka powróci w 2 sezonie. Rodzina Liv również bedzie przechodzić poważny kryzys. Pocztek drugiej serii “iZombie” będzie niezwykle posępny.

Jednakże produkcja nie zmieni diametralnie swojego tonu, a znane i lubiane przez widzów motywy nadal będą obecne. Ujawniono również kilka informacji dotyczących mózgów, które bedzie konsumować Liv w 2 sezonie. Odtwórczyni głównej roli Rose McIver, zdradziła, że jedna z jej nowych tożsamości będzie posiadać muzyczne zdolności – będzie grać na gitarze. Reżyser Rob Thomas natomiast powiedział, że w do menu Liv dołączą także inne osoby: pewien nieuprzejmy i zrzędliwy staruszek, irytująco infantylny i niezbyt rozgarnięty członek studenckiego braterstwa oraz uczestniczka reality show pt. “The Real Housewifes of Seattle”. Twórcy szykują więc dla Liv urozmaiconą i bogatą dietę w nadchodzącej serii.

Z kolei postać Blaine’a zostanie mocno rozwinięta w 2 sezonie. Twórcy skupią się na jego staranich do powrotu do normalności. Blaine będzie musiał znów nauczyć się jak być człowiekiem. To niezwykle skomplikuje jego związek z Liv. Fakt ten będzie związany z korporacją Max Rager, która ma w planch likwidację populacji zombie na terenie Seattle. Zombie będą musiały walczyć o przetrwanie. Ten motyw będzie głównym wątkiem drugiego sezonu “iZombie”, który na antenę powróci 6 października 2015.