Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

J.K. Simmons o swoim udziale w adaptacjach komiksów

Akor jest najlepiej znany z roli J. Jonaha Jamesona w filmach z uniwersum Spider-Mana, ale okazuje się, że jest chętny pojawić się również w innych komiksowych projektach. Przyznał, że przyjął rolę komisarza Jima Gordona w „Lidze Sprawiedliwych”, której premiera przewidywana jest 17 listopada przyszłego roku.

J.K. Simmons w jednym z ostatnich wywiadów przyznał:

Ludzie mojego pokolenia pamiętają komisarza Gordona jako wesołego i nieco nieudolnego typka w stylu Świętego Mikołaja, ale myślę, że w ciągu ostatnich lat w komiksach ukazano jego bardziej „kozacką” stronę. Jedną z rzeczy, które wydają mi się interesujące jest zbadanie tej strony jeszcze bardziej… Żyjesz we wszechświecie, gdzie bycie takim kozakiem jest porównywane do kogoś takiego jak Batman, ale we wszechświecie bez superbohaterów podoba mi się wizja komisarza Gordona jako faceta, który potrafi o siebie zadbać, faceta, który mógłby być prawdziwym partnerem Batmana, a nie tylko gościem, który włącza jego sygnał i woła „Batmanie, pomocy, pomocy!”– mówi aktor.

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o intensywnych treningach aktora na siłowni. Wygląda na to, że komisarz Gordon rzeczywiście będzie umiał o siebie zadbać!

J.K. Simmons gordon

 

J.K. Simmons gordon 2