Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jacob Tremblay i Awkwafina w Małej Syrence

Na dniach mówiono o przypuszczalnej odtwórczyni Urszuli, która miałaby zagrać w aktorskiej wersji „Małej Syrenki”. Obecnie wypłynęły kolejne wieści o aktorach, mogących wcielić się w postacie w nadchodzącej produkcji.

Jacob Tremblay prowadzi podobno rozmowy w sprawie roli Florka (w animacji z 1989 podkładał mu głos Jasona Marina), z kolei Awkwafina ma szansę użyczyć głos Blagierowi, przemądrzałej mewie (w oryginalnej animacji dubbingowanej przez Buddy’ego Hacketta).

„Mała Syrenka” to luźna adaptacja bajki Hansa Christiana Andersena, opowiadająca o syrenie imieniem Ariel, marzącej o tym, aby przemierzyć ziemię. Pewnego dnia zakochuje się w księciu, ratuje go podczas sztormu, lecz przez niedostosowanie do warunków powierzchniowych nie może utrzymywać z nim kontaktu. Jednak po zawarciu umowy z morską wiedźmą Urszulą, w zamian za głos otrzymuje ludzkie nogi i staje na lądzie.

Jacob Tremblay pojawi się niedługo w „Doktorze Śnie” i nowej „Strefie Mroku”, z kolei Awkwafinę można zobaczyć w „Ocean’s 8” oraz „The Farewell”.

Film zostanie wyreżyserowany przez Roba Marshalla („Mary Poppins powraca”).


Źródło: ew.com