Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jak prezentowała się Megan Gale w roli Wonder Woman? – foto

W filmie „Justice League: Mortal” planowanym na 2008 rok, którego realizacja nie doszła jednak do skutku, w roli Wonder Woman miała pojawić się Megan Gale. Jak wyglądała w kostiumie królowej Amazonek?

Reżyserią „Justice League: Mortal” miał zająć się George Miller. W skompletowanej już obsadzie znaleźli się D.J. Cotrona (Superman), Armie Hammer (Batman), Megan Gale (Wonder Woman), Adam Brody (Flash), a także Common (Green Lantern), Santiago Cabrera (Aquaman).

Jednakże problemy i konflikty zakulisowe oraz ostateczny strajk scenarzystów spowodowały, że film nie został nakręcony.

W sieci pojawiły się jednak niedawno zdjęcia z procesu pre-produkcji „Justice League: Mortal”. Możemy na nich zobaczyć odtwórczynię roli Wonder Woman – Megan Gale.

W W strój 2

Z kolei o produkcji i samej fabule nowej wersji filmu o „Wonder Woman” od Warner Bros wciąż wiadomo niewiele. Za kamerą ma stanąć Patty Jenkins, a Gal Gadot i Chris Pane wcielą się w głównych bohaterów. Premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2017 roku.

Postać Wonder Woman pojawi się jednak wcześniej w filmie „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera, który zobaczymy 23 marca 2016 roku.