Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jak prezentują się członkowie Justice League?

 

W sieci pojawiła się pierwsza grafika promocyjna produkcji „Justice League” od Zacka Snydera. Prace na planie ruszyły w kwietniu, a cała obsada ciężko trenuje, by sprostać wymaganiom. Dzisiaj zaś poznaliśmy wygląd kostiumów superbohaterów!

Reżyserią „Justice League Part One” zajmie się Zack Snyder, a scenariusz przygotował Chris Terrio („Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Operacja Argo”). W skład obsady wchodzą: Henry Cavill (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash) oraz Ray Fisher (Cyborg).

Grafika promocyjna została udostępniona na Twitterze, ale ma także znaleźć się w materiałach dodatkowych „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości Ultimate Edition”, który trafi do sprzedaży już 19 lipca. Jak możecie zobaczyć, stroje niewiele różnią się od wizerunków superbohaterów znanych nam już z kinowego uniwersum DC. Jednak na ich tle wyróżniają się drobne zmiany w kostiumie Batmana.

O tych niewielkich kosmetycznych poprawkach wypowiedział się Michael Wilkinson, kostiumolog „Justice League Part One”. Wprowadził drobne zmiany, zainspirowany faktem, że Bruce Wayne jest mistrzem sztuk walk, a nauki pobierał w Japonii. Dzięki temu kostium Batmana nabrał nieco drapieżnego i agresywniejszego wyrazu. Czy jest lepiej? Oceńcie sami!

Dodatkowo Wilkinson zdradził, że w masce Batmana znajduje się wbudowany komunikator, który pozwala mu nawiązać kontakt z Alfredem Pennyworthem (Jeremy Irons) i pozostałymi członkami Ligi. W „Justice League Part One” Bruce Wayne wejdzie w posiadanie dwóch nowych pojazdów, podobnego do czołgu Nightcrawlera oraz Flying Foxa, którym przemieszczać się będą wszyscy członkowie Ligii Sprawiedliwości.

„Justice League Part One” zadebiutuje w kinach 17 listopada 2017 roku.