Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jak ukraść księżyc na DVD!

Gdzieś na przedmieściach, w szczęśliwym sąsiedztwie domków  z dobrze utrzymanymi ogródkami i śnieżno białymi płotkami,  stoi czarny dom z martwym trawnikiem!  To tu ukrywa się Gru, który wraz z armią swoich rezolutnych  żółtych Minionków planuje jak opanować świat!
Posiadający artylerię gotową do walki w każdej chwili, uzbrojony w pomniejszające lasery i zamrażające pistolety, Gru przygotowuje się do pokonania każdego, kto stanie mu na drodze.

Niespodziewane w jego życiu pojawiają się jednak trzy małe sierotki, które zrobią wszystko, aby uczynić z niego dobrego tatę. Krzyżuje to plany Gru  i zagraża jego reputacji super łotra, który miał przecież ukraść księżyc…

 

Super zły? Wcale Nie!

 

 

W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steve’a Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi – zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał miotaczy laserów służących do obezwładniania, zamrażania, posiada wszelkie maszyny do walki w powietrzu i na ziemi – zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na jego drodze pojawia się trzy, małe sierotki: Margo, Edith i Agnes. To właśnie one zobaczą w nim coś czego nikt inny nie mógł zobaczyć: potencjalnego kandydata na Tatę.

Data premiery: 20.01.2011
Tytuł oryginalny: Despicable Me
Gatunek: animowany, bajka, komedia,
Reżyseria: Chris Renaud, Pierre Coffin,
Scenariusz: Cinco Paul, Ken Daurio,
Obsada: Marek Robaczewski, Jarosław Boberek, Agnieszka Kunikowska,
Film twórców „Epoki lodowcowej”

{youtube}fMRcDuni_DM{/youtube}

{youtube}lhL2AwRhwJs{/youtube}