Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jak wygląda dorosły Bill Denbrough?

W Sieci zamieszczono pierwsze zdjęcie Jamesa McAvoya w charakteryzacji dorosłego Billa Denbrougha, głównego bohatera zbliżającego się widowiska “To: Rozdział II”.

Pierwsza część “To” stała się najlepiej zarabiającym horrorem w historii kina, któremu udało się przynieść twórcom zyski w wysokości ponad 700 milionów dolarów – co ciekawe, mając stosunkowo niewielki budżet (35 mln). Kontynuacja ma ukazać się prawdopodobnie 4 (świat) i 6 (Polska) września tego roku.

Film będzie opowiadać dalsze losy członków “Klubu frajerów”, którzy po 27 latach wracają do Derry, aby ostatecznie rozstrzygnąć kwestię tytułowego stwora, pojawiającego się najczęściej w postaci demonicznego klauna i ponownie terroryzującego lokalne środowisko dzieci.

Reżyserią “To: Rozdział II” zajął się Andres Muschietti (“Mama”, “To”), opierający się na scenariuszu napisanym przez Gary’ego Daubermana (“Annabelle”, “Zakonnica”, “To”). Zdjęcia były kręcone w Kanadzie, w Toronto, Oshawie i Port Hope.

W produkcji powróci Bill Skarsgård w roli potwora, zaś odtwórców dorosłych bohaterów zagrają Jessica Chastain (Beverly Marsh), James McAvoy (Bill Denborough), Bill Hader (Richie Tozier), James Ransone (Eddie Kaspbrak), Andy Bean (Stanley Uris) i Isaiah Mustafa (Mike Hanlon).