Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jak wypada Aquaman?

Odbyły się już pierwsze pokazy nowego widowiska spod znaku DC i Warner Bros. – „Aquaman”. Jesteście ciekawi jak superprodukcja wyreżyserowana przez Jamesa Wana wypada w oczach garstki szczęśliwców, którzy ją przedpremierowo obejrzeli?

Oficjalny opis produkcji:

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Po pokazach testowych widowiska na Twitterze pojawiło się kilka optymistycznych głosów, z których wynika, że „Aquaman” będzie całkiem przyzwoitym filmem. Pojawiło się porównanie do pierwszej fazy Marvela.

Nam na premierę przyjdzie jeszcze trochę poczekać – „Aquaman” wejdzie do kin 21 grudnia 2018 roku. W roli głównej, Arthura Curry’ego aka Aquamana, pojawi się oczywiście Jason Momoa, jego rodziców zagrają Temuera Morrison (Thomas Curry) i Nicole Kidman (Atlanna), a jego ukochaną, Merę zagra Amber Heard. W filmie pojawią się także Willem Dafoe (Nuidis Vulko),Dolph Lundgren (król Nereus), Patrick Wilson (Orm /Ocean Master), a złoczyńcę i wroga Aquamana, Black Mantę, zagra Yahya Abdul-Mateen II.