Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jak zrobić masaż stopy?

W nowym zwiastunie „Pokémon: Detektyw Pikachu” udostępnionym przez Warner Bros. i Legendary tytułowy stworek robi masaż stopy Psyduckowi.

W tym samym wideo widać także pewne uzależnienie Pikachu.

W filmie głosu tytułowemu bohaterowi użyczy Ryan Reynolds, na ekranie zaś pokażą się Justice Smith (Tim Goodman), Kathryn Newton (Lucy), Ken Watanabe (Detektyw Yoshida), Karan Soni (Jack), Rita Ora czy Bill Nighy.

Polska premiera zaplanowana została na 10 maja.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu. Jest to przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę. Dzięki temu przeżywają trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City. To rozległa, nowoczesna metropolia, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.