Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jaka przyszłość czeka Niezgodną?

Lionsgate planuje zakończyć serię „Niezgodna” filmem telewizyjnym i serialem, który ma być spin-offem. Oznacza to, że w przyszłym roku nie zobaczymy w kinach filmu „The Divergent Series: Ascendant”. Studio zmieniło plany.

Mimo że dwa pierwsze filmu przyjęły się całkiem dobrze i zysk w box office był dosyć satysfakcjonujący, tak trzecia część okazała się być lekkim niewypałem. Czwarta część miała się pojawić w kinach w czerwcu przyszłego roku, ale wszystko wskazuje na to, że musiałaby konkurować z rebootem „Mumią” i z „World War Z 2”. Słaby zysk z box office z ostatniej produkcji zmusił ekipę do zmiany planów.

Wciąż nie wiadomo, czy Shailene Woodley, Theo James i Ansel Elgort powrócą do swoich ról, skoro tak drastycznie zmieniono wizję ostatniej części.

Shailene Woodley w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jest zdezorientowana całą sytuacją i zaskoczona decyzją studia, a informacje medialne dotarły do niej podczas podróży. Nikt oficjalnie nie kontaktował się z nią w tej sprawie, więc na razie nie komentuje planów Lionsgate.