Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jaka rola Elizabeth Olsen w Captain America: Civil War?

Elizabeth Olsen pojawiła się w filmie „Avengers: Czas Ultrona” jako nowy superbohater, Scarlet Witch. Posiadała mistyczne mocne, które jeszcze nie do końca rozumiała. I o ile w tym filmie jej postać była dopiero w trakcie dostosowania się, tak w przypadku filmu „Captain America: Civil War” ma być „dziką kartą”.

MTV rozmawiało z aktorką na temat jej roli w „Civil War” i została zapytana o to, jak jej bohaterka radzi sobie ze śmiercią brata i dołączeniem do Avengersów.

„Jest OK. Ma się dobrze. Jest zdezorientowana, rozdarta. Znalazła kilku ludzi, z którymi się połączyła i ma się dobrze. Twórcy pokazali zdjęcia drużyny Kapitana Ameryki i drużyny Iron Mana. Jej tam nie było. Ona zawsze jest dziką kartą. Lubię to.”

Aktorka wypowiedziała się też na temat mocy swojej bohaterki – okazuje się, że wraz ze swoją trenerką Jennifer White, Olsen wciąż ćwiczy.

„To w sumie nie jest nowa technika. Staramy się rozwijać jej ruchy jako całość… Jenny i ja jesteśmy bardzo dumne i mamy nadzieję na wielką transformację jej umiejętności – gdy ją zobaczymy w akcji następnym razem.”

„Captain America: Civil War” pojawi się w kinach 6 maja 2016 roku.

Info: dzika karta – ang. Wild card – określenie osoby, o której nie wiemy zbyt dużo i nie możemy być pewni, jak zachowa się w przyszłości