Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jaki będzie skład Legionu Samobójców od Jamesa Gunna?

Wczoraj media obiegła wiadomość, że w “The Suicide Squad” Willa Smitha w roli Deadshota zastąpi Idris Elba, a dziś poznaliśmy prawdopodobny skład tytułowej drużyny. Kogo do legionu zaciągnął Gunn?

Nieoficjalną listę bohaterów, jakich mamy zobaczyć w filmie podał Collider. Serwis podkreśla jednak, że finałowy skład drużyny może jeszcze ulec zmianie, ponieważ Gunn wciąż pracuje nad scenariuszem widowiska.

Na chwilę obecną jednak tak prezentuje się skład nowego Legionu Samobójców:

Christopher Smith aka Peacemaker – fanatyczny pacyfista, który w imię pokoju nie zawaha się zabić (podobno faworytem do tej roli jest… Dave Bautista, czyli Drax z MCU!)

Nanaue aka King Shark – superzłoczyńca, który jest humanoidalnym rekinem, przez jednych uważany za wynaturzenie, przez drugich za dziecko rekiniego bóstwa.

Polka-Dot Man/Mister Polka Dot – jeden wrogów Batmana; na jego ciele znajdują się kolorowe kropki, które może zmienić w kule ognia i inną zabójczą broń. Choć jego moc jest niezwykle użyteczna w walce, to na co dzień wstydzi się swoich kropek.

Otis Flannegan aka Ratcatcher – kolejny wróg Batmana, który z początku pracował jako deratyzator w Gotham. Później jednak zszedł na złą drogę, siejąc zniszczenie przy pomocy kontrolowanych przez siebie szczurów i trującego gazu. Podobno w filmie płeć postaci zostanie zmieniona.

Serwis Collider nie dotarł do informacji o losach bohaterów znanych z pierwszego filmu. Jak na razie media są przekonane, że w “The Suicide Squad” powróci Harley Quinn (Margot Robbie). Nie wiadomo jakie rozwiązanie wprowadzi Gunn jeśli chodzi o Ricka Flagga (możliwe, że Joel Kinnaman nie wróci) i Amandę Waller (Viola Davis).

“The Suicide Squad” ma wejść do kin w sierpniu 2021 roku.