Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jakich superbohaterów zobaczymy w Infinity War?

Trzecia Faza MCU rozpoczęła się całkiem obiecująco. Ten rok dał nam „Civil War” i „Doctora Strange” i każdy z nich doskonale poradził sobie w box office, choć słowa ze strony fanów i krytyków były różne. Teraz wszyscy wyczekują kolejnej premiery, ich oczy skupiają się na „Avengers: Infinity War”.

Podobno obecnie trwa casting do tego filmu oraz do „Avengers 4”, o nieznanym jeszcze tytule. Produkcja ma się rozpocząć w styczniu, a tymczasem poszukiwani są mężczyźni i kobiety w każdym wieku, aby zagrać w filmie – prawdopodobnie jako statyści. Dodatkowo w obsadzie znalazła się Brie Larson jako Captain Marvel – to będzie jej debiut w MCU.

Niestety, Marvel Studios wiele rzeczy nadal trzyma w tajemnicy, więc teoretycznie nie mamy oficjalnego potwierdzenia z ich strony, jak wyglądać będzie cała obsada. Powyższa informacja pochodzi jedynie z portalu Movie Casting Call. Wiadomo, że pojawi się Doctor Strange, a Vin Diesel wspomniał coś o tym, że nawet Strażnicy Galaktyki będą mieli w tym filmie jakiś udział.

W liście opublikowanej przez portal pojawiają się: Josh Brolin (Thanos), Chris Hemsworth (Thor), Sebastian Stan (Bucky/Winter Soldier), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Black Widow), Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye), Chris Evans (Captain America/Steve Rogers), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff/Scarlet Witch), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Paul Rudd (Scott Lang/Ant-Man), Paul Bettany (Vision), Chadwick Boseman (T’Challa/Black Panther), Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) I Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man).

Premiera „Infinity War” zapowiedziana jest na 4 maja 2018 roku, a „Avengers 4” na 3 maja 2019.