Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jakie są szanse, że serial Krypton powstanie?

Od ogłoszenia projektu serialu „Krypton” przez stację Syfy i wytwórnię Warner Horizon minął niemal rok. Do tej pory nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat produkcji. Głos w sprawie zabrał David S. Goyer, jeden z twórców projektu.

David S. Goyer („Constantine”, „Batman – Początek”, „Człowiek ze stali”) w odpowiedzi na pytanie jakie są szanse na powstanie serialu „Krypton”, udzielił dającej nadzieję odpowiedzi.

Z wywiadu, jakiego udzielił Goyer amerykańskim dziennikarzom wynika, że projekt znajduje się nadal w fazie planowania i już w najbliższej przyszłości Syfy i Warner Horizon, postarają się podać nieco więcej szczegółów odnośnie tej produkcji. Na ten moment twórca mógł zdradzić, że akcja serialu ma rozgrywać się 200 lat przed wydarzeniami ukazanymi w „Człowieku ze stali”.

David S. Goyer podkreślił, że jedną z najlepszych scen tego filmu były sceny początkowe i te, które ukazywały planetę Krypton. Wiele świetnych pomysłów, które Goyer miał wówczas na myśli, nie zostały wykorzystane, ze względu na ograniczenia czasowe filmu „Człowiek ze stali”. Jest jednak realna szansa, by wykorzystał je w pełni w projekcie serialu „Krypton”.

Prace nad serialem „Krypton” posuwają się powoli, więc możemy się spodziewać, ze produkcja zadebiutuje na antenie Syfy najwcześniej w 2017 roku.