Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

James Bond w Gwiezdnych Wojnach?

Takie pogłoski pojawiły się jakiś czas temu: Daniel Craig podobno otrzymał jedną z mniejszych ról w „Przebudzeniu mocy”. Co ciekawe, Simon Pegg wydawał się to potwierdzać, twierdząc, że 007 świetnie sprawdzi się jako Szturmowiec. Teraz chodzą słuchy, że Craig został zwolniony i zaprzecza całej sytuacji.

„Dlaczego niby miałbym kiedykolwiek robić coś takiego? Jasna cholera! Pffft. Zagrać jakiś mały dodatek w kolejnym filmie?”

Brzmi trochę arogancko, ale wiadomo… dlaczego gwiazda filmów o Jamesie Bondzie miałaby grać rolę drugoplanową? A może nawet dalszą? No dobra, to wciąż Gwiezdne Wojny, ale aktor pojmuje to chyba nieco inaczej niż fani.

„Pogadajcie z Simonem Peggiem. On widocznie wie o wiele więcej niż ja. Jest po prostu zazdrosny, bo nie dostał żadnej roli w Gwiezdnych wojnach. Ma coś do czynienia z J.J. Nie wiem co to do jasnej cholery jest. Musicie o tym pogadać z Simonem.”

Jak widać Craig wyraźnie zaprzecza zaistniałej sytuacji i właściwie ciężko nie uwierzyć w to, że nie miał ochoty wcielać się w mało znaczącą postać.