Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

James Gunn o Strażnikach Galaktyki 2 (spoiler)

Na tegorocznym Comic Conie nie mogło zabraknąć materiałów promocyjnych „Strażników Galaktyki”. Pierwszy z nich prezentował Yondu, Rocketa, małego Groota i Ravagers, drugi był materiałem zza kulis, a trzeci dotyczył montażu drugiej części.

Tymczasem James Gunn a swoim Facebooku ujawnił kilka dodatkowych informacji, ostrzegając jednakże przed możliwymi spoilerami.

Strażnicy foto

Okazuje się, że Ravagersi mają odegrać sporą rolę w „Strażnikach Galaktyki 2”. W pierwszej części stało się jasne, że mają pewne powiązania z Yondu. Ich lider jest niezwykle potężny, chociaż nosi dosyć zabawne imię, Taserface. W jego rolę wciela się Chris Sullivan, a u jego boku staną Sean Gunn jako Kraglin, Evan Jones jako Wretch, Jimmy Urine jako Half-Nut, Stephen Blackehart jako Brahl, Steve Agee jako Gef the Ravager, Joe Fria jako Oblo i Terence Rosemore jako Narblik.

Ayeshę zagra Elizabeth Debicki, a fani będą mogli po raz pierwszy zobaczyć Mantis – która ma być wiernym odwzorowaniem postaci z komiksów. W jej rolę wcieli się Pom Klementieff. Podczas materiału udostępnionego na Comic Conie można było ledwo ją zobaczyć, ale podobno już niebawem ma się pojawić tego więcej.

W filmie pojawi się również Sylvester Stallone, z którym praca była dla Gunna niesamowitym doświadczeniem. Jednakże nie ujawnił on, w jaką postać Stallone się wcieli. Dodatkowo niebawem w Disneylandzie ma się pojawić nowa atrakcja związana ze Strażnikami Galaktyki. Gunn jest wielkim fanem tego miejsca!

Ujawniona zostanie tożsamość ojca Petera Quilla. To zdecydowanie coś wielkiego. W jego rolę wcieli się Kurt Russell.

Premiera „Strażników Galaktyki 2” została zapowiedziana na 5 maja 2017 roku.