Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

James Gunn prezentuje Legion Samobójców


Na najnowszym zdjęciu, jakim rezyser podzielił się z fanami na Instagramie możemy bliżej znaleźli się Ratcatcher 2, The Thinker, Bloodsport i Polka Dot Man.

W obsadzie „The Suicide Squad” pojawią się m.in.: Margot Robbie (Harley Quinn), Viola Davis (Amanda Waller), Joel Kinnaman (Colonel Rick Flag), Michael Rooker (Savant), Peter Capaldi (The Thinker), JaiCourtney (CaptainBoomerang), David Dastmalchian (Polka Dot Man), Idris Elba (Bloodsport), Alice Braga (SolSoria), Nathan Fillion (TDK), John Cena (The Peacemaker), SeanGunn (Weasel), Pete Davidson (Blackguard), Flula Borg (Javelin), Daniela Melchoir (Ratcatcher 2) oraz MaylingNg (Mongal).

Oficjalny opis komiksowego widowiska od Jamesa Gunna:

Witajcie w piekle, zwanym też Belle Reve. Jest to więzienie z największym odsetkiem zgonów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Trzymani są tu najgorsi superzłoczyńcy, którzy posuną się do wszystkiego, żeby odzyskać wolność. Nawet do wstąpienia do supertajnej i superszemranej Jednostki Uderzeniowej X. Dzisiejsze zadanie z rodzaju wykonaj albo zgiń? Zebrać oddział przestępców, w tym Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina i ulubioną świruskę każdego, Harley Quinn. Następnie uzbroić ich po zęby i zrzucić (dosłownie) na odludnej wyspie Corto Maltese, na której roi się od wrogów. Oddział, wykonując swoją misję poszukiwawczą, przedziera się przez dżunglę, w której za każdym drzewem czają się bojówkarze i partyzanci. Renegatów okiełznać może jedynie towarzyszący im pułkownik Rick Flag… oraz rządowe implanty w uszach, zdradzające każde ich posunięcie Amandzie Waller. I jak zwykle – jeden nieopatrzny ruch i nie żyją (z ręki przeciwników, współtowarzysza lub samej Waller). Gdyby ktoś chciał pobawić się w hazardzistę, to rozsądek podpowiada, żeby na nich nie stawiać. Na żadne z nich.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez James Gunn (@jamesgunn)

Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada James Gunn. Wytwórnia Warner Bros. planuje premierę „The Suicide Squad” na 30 lipca 2021 roku.