Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

James Gunn szuka utworów do soundtracka Strażników Galaktyki 3!

Reżyser podzielił się z fanami „Strażników Galaktyki” informacją o tym, że szuka już piosenek, które wejdą w skład ścieżki dźwiękowej trzeciej części przygód ekipy Star Lorda. Gunn niezwykle poważnie podchodzi do temat i na jego wstępnej liście znalazło się ponad 180 utworów!

Twórca dwóch niezwykle ciepło przyjętych przez fanów filmów, kolejny raz pragnie przygotować niesamowita ucztę muzyczną. Pragnie, by kwestie muzyczne perfekcyjnie zgrywały się z tym, co przedstawia nam na ekranie. Obecnie na wstępnej liście utworów, które są brane pod uwagę jako część soundtracka „Strażników Galaktyki 3” Gunn zgromadził ponad 180 tytułów!

Ostatecznie liczba utworów będzie się wahać między 10 a 15 tytułami, jednak Gunn pracując przy soundtracku do „Strażników Galaktyki Vol. 2” wychodził z pozycji 500 utworów, a filmie znalazło się 14 kawałków. Ograniczenia są spowodowane także oczywistą kwestią finansową. A jaki procent budżetu produkcji trzeba przeznaczyć na muzykę? To również Gunn zdradził na Twitterze: