Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

James Gunn zajmie się trzecią częścią TRONU?

Chociaż w ostatnim czasie Disney nie ujął w swoich planach kontynuacji „TRONU”, to ze strony Jamesa Gunna nadeszły budzące nadzieję wieści.

Zeszłego lata wszyscy fani „TRON” i „TRON Legacy” musieli z trudem pogodzić z tym, że zaprzestano tworzenia „TRON 3”. Sequel miał być wyreżyserowany przez Josepha Kosinskiego i nosić nazwę „TRON: Ascension”. W rolach głównych Sama Flynna i Quory ponownie mieli się pojawić Garrett Hedlund i Olivia Wilde. Ten projekt nie doszedł jednak do skutku.

Jednak w ostatnim czasie w mediach znów pojawiły się głosy o kolejnego filmu z serii „TRON”. Oliwy do ognia dolał James Gunn zamieszczając na Instagramie poniższe zdjęcie z komentarzem, że takowy pojazd niespodziewanie pojawił się u niego w biurze:

tron 3 Gunn

Czyżby po zakończeniu prac na „Strażnikami Galaktyki 2” reżyser miał zamiar zająć się trzecią częścią „TRONU”? Być może Disney zmienił jednak zdanie odnośnie tego projektu i Gunn w tak subtelny sposób podgrzewa atmosferę wokół niego, w tajemnicy negocjując kontrakt ze studiem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że po „Strażnikach Galaktyki 2” Gunn ma w pracy reżyserskiej wolne terminy.