Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jared Leto jako Joker w Suicide Squad

 

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącej superprodukcji „Suicide Squad”. Za reżyserię i scenariusz najnowszej produkcji z uniwersum DC odpowiada David Ayer („Szybcy i wściekli”, „Bogowie ulicy”, „Furia”). Zobaczcie jak prezentuje się Jared Leto w roli Jokera.

Najnowsze zakulisowe fotografie możecie zobaczyć w poniższej galerii udostępnionej na Twitterze.

A poniżej prezentujemy Wam oficjalny opis fabuły „Legionu Samobójców”, którego premiera już w sierpniu!

To takie dobre uczucie być złym… Zobaczcie pierwszy, pełny, zwiastun Suicide Squad.

Stworzenie zespołu składającego się z najniebezpieczniejszych, przebywających w więzieniu Super Złoczyńców, zapewnienie im najbardziej potężnej broni, jaką rząd ma w dyspozycji i wysłanie ich na misję zniszczenia enigmatycznej, niezwyciężonej istoty.

Oficer amerykańskiego wywiadu Amanda Waller była zdeterminowana, aby w jej sekretnej grupie znalazły się tylko osoby skrzywione i nikczemne, nie mające nic do stracenia.

Jednak kiedy Legion odkrywa, że nie zostali wybrani, aby odnieść sukces, a jedynie ze względu na to, że są zbędni poprzez swoje karygodne czyny z przeszłości, to czy unikną śmierci próbując wspólnie wykonać misję, czy zdecydują się pracować każdy na własną rękę?

W filmie zobaczymy Willa Smitha jako Deadshota, Jared Leto w roli Jokera, Margot Robbie jako Harley Quinn, Carę Delevingne jako Enchantress, Jaia Courtneya jako Boomerang i innych.

Światowa premiera „Suicide Squad” została zaplanowana na 5 sierpnia, a w polskich kinach film zobaczymy 12 sierpnia.