Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jared Leto szaleje na planie Suicide Squad

Aktor chyba za bardzo wczuł się w rolę Jokera. Ostatnio zdecydował się zastosować metody jednego z najsłynniejszych złoczyńców DC w prawdziwym życiu. Obsada Suicide Squad otrzymała od niego niekonwencjonalne podarunki.

Adam Beach, który w filmie “Suicide Squad” gra Slipknota, zdradził w jedym z ostatnich wywiadów kilka szczegółów dotyczących pracy na planie. Na początku kręcenia zdjęć, gdy Jared Leto nie bywał jeszcze regularnie na planie, reszta obsady otrzymywała od niego prezenty w iście Jokerowym stylu.

Will Smith, odtwórca roli Deadshot’a (snajpera), otrzymał amunicję. Margott Robbie, wcielająca się w Harley Quinn dostała czarne pudełko z żywym szczurem w środku. Z kolei całej obsadzie Leto sprezentował…martwego wieprza.

Adam Beach wyjaśnił, że takie podarki to sposób Leto na powiedzenie: nie mogę być teraz z wami, ale wiedzcie, że pracuję tak samo ciężko, jak wy.

Reżyserią “Suicide Squad” zajął się David Ayer, który również opracował scenariusz produkcji w oparciu o komiks stworzony przez Johna Ostrandera, Roberta Kanighera i Rossa Andru. W skład obsady wchodzą Jared Leto, Will Smith, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Cara Delevingne, Viola Davis, Adam Beach, Ike Barinholtz, Adewale Akinnuoye-Agbaje oraz Scott Eastwood.

Światowa premiera “Suicide Squad” jest zaplanowana na 3 sierpnia 2016 roku.