Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jay Oliva pewien sukcesu Wonder Woman

 

DCEU mierzy się ostatnio z kilkoma problemami. Zwłaszcza z powodu ocen, które przypadły w udziale premierom takim jak „Batman v Superman” czy „Suicide Squad”. Mimo wszystko fani wciąż mają nadzieję, że w tym roku DC odniesie jakiś sukces. Może będzie to „Wonder Woman” albo „Justice League”?

Artysta Jay Oliva wiąże spore nadzieje z nadchodzącymi filmami DC:

Pracowałem intensywnie nad tym filmem z Patty, więc myślę, że będzie super. Myślę, że będzie fajnie. Jestem mega podekscytowany perspektywą zobaczenia tego na wielkim ekranie. Zrobiłem kilka sekwencji, więc jestem ciekawy, jak zadziałają w całościowym odbiorze. Cieszy mnie bardzo, że będzie film o Wonder Woman! – mówi.

Oto, na co mam nadzieję: że film „Wonder Woman” będzie na tyle dobry, że ktoś zechce zrobić też film animowany, ponieważ tak było w przypadku filmu Laury Montgomery u Warner Bros. Pracowałem z nią nad nim i to jeden z moich ulubionych filmów, jakie zrobiliśmy. To wstyd, że nie sprzedawał się zbyt dobrze, bo był piracony, dlatego nie próbowaliśmy żadnych filmów o Wonder Woman, bo raz, gdybyśmy czegoś spróbowali, a poszłoby to w złą stronę, nie byłoby rynku dla Wonder Woman. – dodaje twórca.

Premiera „Wonder Woman” już 2 czerwca, a poniżej możecie posłuchać podcastu z twórcą w ramach Shanlian On Batman: