Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jeffrey Dean Morgan dołącza do obsady Rampage

Aktor, który w ostatnim czasie wciela się w głównego złoczyńcę w serialu „The Walking Dead”, a wcześniej pojawiał się m.in. w „Supernatural” czy „Watchmen. Strażnicy”, teraz zaangażował się w projekt Brada Peytona.

Jeffrey Dean Morgan pojawi się w filmie „Rampage” u boku Dwayne’a Johnsona, Marley Shelton, Naomie Harris, Jake’a Lacy, Breanne Hill, P.J. Byrne’a, Matta Geralda i Joe Manganiello. Ponadto Morgan ponownie spotka się na planie z Malin Akerman, z którą występował w „Watchmen. Strażnicy”.

„Rampage” będzie ekranizacją gry wideo z 1986 roku od studia Bally Midway. Gracz wcielał się w niej w jednego z trzech ogromnych, zmutowanych potworów: goryla (Georgie the Big Ape), jaszczura (Lizzie the Lizard) oraz wilka (Ralph the Wolf). Celem było zniszczenie całych metropolii by zyskać nowy poziom doświadczenia, podczas gdy miasta broniły zastępy wojsk.

Reżyseruje Brad Peyton („San Andreas”, „Podróż na Tajemniczą Wyspę”) na podstawie scenariusza napisanego przez Ryana Engle, Ryana Condala i Carltona Cuse’a. Premiera została zaplanowana na 19 kwietnia 2018 roku, a zdjęcia na planie mają wystartować już w najbliższych miesiącach.