Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jena Malone w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Jena Malone, znana z filmów „Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia” oraz „Sucker Punch”, otrzymała rolę w filmie „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Nadal jednak nie wiadomo, w kogo Jena się wcieli. Teraz jednak jest nadzieja na rozwiązanie tej zagadki!

Najświeższe informacje podają, że Malone nie wcieli się w postać Carrie Kelly. Istnieje za to szansa, że aktorka dostała rolę Barbary Gordon, córki komisarza Jamesa Gordona. Niestety nie wiadomo na razie, w którą „wersję” Barbary miałaby się wcielić, wszak ta postać ma bardzo bogatą historię – to zarówno zwyczajna córka szefa policji, jak i partnerka Batmana – Batgirl. W komiksowym świecie była także postacią sparaliżowaną rzez Jokera, która stała się hakerką pomagającą Batmanowi. Ciekawe, którą wersję Barbary Gordon chcieliby zobaczyć fani serii?

Premiera filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” została zapowiedziana na marzec 2016 roku. W obsadzie zobaczymy takich aktorów, jak: Henry Cavill, Ben Affleck, Amy Adams, Gal Gadot i Jesse Eisenberg.