Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jeremy Renner z główną rolą w widowisku Spawn?

W mediach pojawiła się pogłoska, że angaż do widowiska “Spwan” otrzymał Jeremy Renner. Aktor miałby pojawić się w jednej z głównych ról w kinowej adaptacji komiksu. Serwis That Hashtag Show utrzymuje, że wie, kogo zagra Renner.

Angaż do roli Spawna otrzymał już w maju Jamie Foxx („Baby Driver”, „Django”, „Prawo zemsty”). Twórcą widowiska, jego scenarzystą i reżyserem jest Todd McFarlane – autor komiksowego pierwowzoru. Film powstanie dla Blumhouse, a twórcy planują całą trylogię filmową poświęconą Spawnowi.

Z wcześniejszych informacji na temat produkcji wynika, że film nie przedstawi genezy Spawna, ani że będzie klasycznym kinem superbohaterskim. Głównym bohaterem filmu będzie bowiem policjant, detektyw Twitch Williams, a sam Spawn będzie postacią w tle obrazu. Z najnowszych doniesień portalu That Hashtag Show wynika, że to właśnie Renner ma wcielić się w główną ludzką postać widowiska – Twitcha Williamsa.

Postać Twitcha wymyślił na potrzeby komiksu “Spawn” Todd McFarlane. Twitch Williams to detektyw NYPD, który początkowo nie ufa Alowi Simmonsowi (Spawn), jednak z czasem dochodzą do porozumienia.