Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jessica Chastain zainteresowana rolą w To?

Kompletowanie obsady do kontynuacji horroru „To” powinno wystartować już w najbliższym czasie. Sukces pierwszej części spowodował ogromne zainteresowanie kontynuacją, także wśród aktorek i aktorów, którzy już teraz sygnalizują twórcom, że są chętni by w niej wystąpić. Jedną z takich osób jest Chastain, która już wcześniej była wymieniana w kontekście angażu do „IT: Chapter Two”.

W jednym z ostatnich wywiadów aktorka skomentowała fakt, iż jest regularnie wymieniana jako potencjalna odtwórczyni roli dorosłej Bev. Chastain oficjalnie wyraziła swoje zainteresowanie udziałem w sequelu:

Naprawdę uwielbiam Andy’ego [Muschiettiego] i Barbarę [Muschietti]. Miałam okazję współpracować z nimi już wcześniej. Z Andy’m pracowałam przy okazji jego reżyserskiego debiutu, „Mama”. Natomiast Barbara jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek. Więc zobaczymy. Oczywiście, że chciałabym w tym zagrać. Są jak rodzina, więc chcę być częścią każdego ich projektu. Liczę na to, że uda się nam to zrealizować. – podkreśliła aktorka.

Premiera „IT: Chapter Two” została zaplanowana na 6 września 2019 roku.