Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jest nadzieja, że The Crow powstanie?!

Upadek Relativity Media miał bezpośredni wpływ na wiele tytułów, chociażby „Jane Got A Gun” oraz „Masterminds”, ale zdecydowanie najgorzej wyszedł na tym reboot „The Crow”. Film zmaga się od lat z problemami takimi jak sama produkcja, utrata reżyserów i aktorów, a teraz wydawałoby się, że poległ. Ale jeżeli myślicie, że projekt zniknie całkowicie, to się mylicie.

Twórca „The Crow”, James O’Barr, twierdzi, że reboot ma się dobrze. Są problemy, ale nikt nie skreślił tego projektu.

„To jest wciąż żywa tkanka. Pressman Films, którzy posiadają prawa do ekranizacji „The Crow”, udzielili zezwolenia na tworzenie jej studio o nazwie Relativity. A Relativity stworzyło setki złych filmów tracąc pieniądze, więc mająpoważne kłopotyfinansowe. Tak więc producenci mają zamiar przenieść projekt do innego studia, jeżeli Relativity nie jest w stanie stworzyć tego na nowo. To się stanie.”

O’Barr przyznaje, że jest w kontakcie z ludźmi z Pressman Films i twierdzi, że sprawy idą w miarę gładko. Podobno w przeciągu dwóch lub trzech tygodni ma się znaleźć nowe studio, które się zajmie projektem.

Pierwsza idea stworzenia reboota pojawiła się w roku 2009 i reżyserować miał go Stephen Norington… ale od tamtej pory nastąpiło wiele zmian. Aktualnie chodzą słuchy, że do roli Erica Dravena brani są pod uwagę Nicholas Hoult oraz Jack O’Connell. Ale prawdopodobnie nie dowiemy się niczego więcej, dopóki „The Crow” nie znajdzie nowego studia.