Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jeszcze kilka klisz z Hellboya

Dark Horse Entertainment i Lionsgate opublikowało garść nowych zdjęć oraz nowym materiał wideo ze zbliżającego się wielkimi krokami filmu o czerwonoskórym demonie w służbie Biura Badań Paranormalnych i Obrony.

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Film został wyreżyserowany przez Neila Marshalla na podstawie komiksów Mike’a Mignoli. Swą premierę będzie miał 4 kwietnia, do polskich kin trafi zaś ponad tydzień później – 12 kwietnia.