Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Joe Manganiello jako Deathstroke w solowym Batmanie!

Pod koniec sierpnia Ben Affleck zaprezentował krótki materiał wideo z Deathstroke’em i w sieci zawrzało od dyskusji, kto wciela się w postać kultowego złoczyńcy i najemnika. Teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie!

Jako Slade Joseph Wilson aka Deathstroke wystąpi Joe Manganiello, znany z serialu „Czysta krew”, filmów „Magic Mike”, „Magic Mike XXL” czy „Sabotaż”. Postać Deahtstroke’a zadebiutuje na wielkim ekranie gościnną rolą w „Justice League”, a jako głównego złoczyńcęi przeciwnika Batmana zobaczymy go w solowej produkcji o Mrocznym Rycerzu reżyserowanej przez Bena Afflecka.

Deathstroke został stworzony przez Marva Wolfmana i George’a Péreza, a po raz pierwszy pojawił się w New Teen Titans vol. 1 #2 w grudniu 1980 roku. Slade Wilson to żołnierz, najemnik i zamachowiec, jeden z najsłynniejszych superzłoczyńcow DC. Jego zabójcze umiejętności walki zostały wzmocnione przez zwiększone możliwości fizyczne i umysłowe, posiada również zdolność szybkiej regeneracji.

Premiera „Justice League” została zaplanowana na listopad 2017 roku, jednak data solowego filmu o Batmanie wciąż nie została ogłoszona.