Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Joe Manganiello jako Deathstroke (zdjęcie)

Aktor zamieścił w sieci pierwsze oficjalne zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć w roli złoczyńcy z DC Comics, Slade’a Wilsona aka Deathstroke. Uwaga – poniżej spoilery!

Poniższa fotografia pochodzi z końcowej sceny po napisach najnowszego widowiska z DCEU, „Liga Sprawiedliwości”. Twórcy przedstawili w niej spotkanie Deathstroke’a z Luthorem, który pragnie założyć własny opowiednik Ligi.

Deathstroke joe

Jak na razie nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia w którym z filmów DCEU zobaczymy Manganiello. Początkowo Deathstroke miał być głównym przeciwnikiem Mrocznego Rycerza w „The Batman”, jednak nie wiadomo czy nowy reżyser, Matt Reeves, będzie zainteresowany tą historią. Ostatnie medialne doniesienia mówiły o tym, że podobno Gareth Evans zaproponował DC nakręcenie solowego filmu Deathstroke’a. Jedno pozostaje faktem: Joe Manganiello jako Deathstroke pojawi się prędzej czy później w kinowym uniwersum DC, scena po napisach „Ligi Sprawiedliwości” wydaje się nam to gwarantować.

Deathstroke został stworzony przez Marva Wolfmana i George’a Péreza, a po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu w New Teen Titans vol. 1 #2 w grudniu 1980 roku. Slade Wilson to żołnierz, najemnik i zamachowiec, jeden z najsłynniejszych superzłoczyńcow DC. Jego zabójcze umiejętności walki zostały wzmocnione przez zwiększone możliwości fizyczne i umysłowe, posiada również zdolność szybkiej regeneracji.