Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Johansson o solowym filmie dla Czarnej Wdowy

W związku z tym, że Marvel Studios już podało swoje plany i zapowiedzi aż do roku 2019, to raczej nie mamy co liczyć póki co na osobny film o Czarnej Wdowie. Jednakże Kevin Feige zapowiedział, że kiedy ta rozpiska dobiegnie końca, to z pewnością pomyśli o zrobieniu czegoś o tej postaci. Nie wiadomo, jaki kierunek film obierze, ale Scarlett Johansson uważa, że możliwości są nieograniczone. Aktorka jest gotowa powrócić do swojej roli.

Chciałabym, żeby stało się to w odpowiednich okolicznościach. Myślę, że jest wiele możliwości wkopania się w tę fabułę. Ona ma naprawdę bogatą historię pochodzenia. Jest wiele miejsc, w które można się udać – można chociażby powrócić do Rosji. Można rozgryźć program Widow. Jest wiele rzeczy, które można z tym zrobić. Można naprawdę odkryć jej tożsamość, skąd pochodzi i czego jest częścią. – podkreśliła Johansson.

To wszystko prawda – Czarna Wdowa ma wokół siebie wiele tajemnic, a my poznaliśmy tylko część niej samej. Z pewnością ma ona jeszcze wiele do zaoferowania – pod wieloma względami.

Jest mnóstwo dawnej historii. Albo nie. To może być coś innego. Dokąd udali się Avengersi? Są pod ziemią. Co się wydarzy? Co się stanie, jeżeli wszystko się rozpadnie? Jest wiele dróg, którymi można podążyć. Myślę tylko, że to musiałaby być bardzo konkretna produkcja. Musiałaby mieć swój specyficzny klimat. Myślę, że gdyby fani chcieli tego wystarczająco mocno, to w końcu stałoby się to rzeczywistością. Często rozmawiam o tym z Marvelem. Musiałoby się to też wpasować w pomysł, którym podążają. Zainwestowałam w tę postać. Marvel sporo w nią zainwestował. – dodaje aktorka.

Chcielibyście obejrzeć solowy film o Czarnej Wdowie?