Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

John Boyega kolejny raz będzie walczył o dzielnicę

Dziesięć lat po premierze „Ataku na dzielnicę” ogłoszono, że powstaje sequel tej komedii sf. W obsadzie powróci gwiazda jedynki, John Boyega!

Rola w „Ataku na dzielnicę” umożliwiła Boyegi międzynarodową karierę, więc aktor postanowił kolejny raz odeprzeć atak kosmitów. W obsadzie jedynki obok Boyegi wystąpili między innymi Jodie Whittaker, Nick Frost, Alex Esmail, Luke Treadaway. Oficjalny opis „Ataku na dzielnicę” z 2011 roku prezentujemy poniżej:

Atak na dzielnicę to najnowszy film producentów Wysypu żywych trupów, który zabiera widza na pełną szybkiej,zabawnej i przerażającej akcji przygodę. Młodzieżowy, uliczny gang walczy z inwazją dzikich obcych nie z tego świata. Zamienia to londyńskie osiedle mieszkaniowe w pole bitwy sci-fi, a niepozorną kamienicę w oblężoną fortecę.Jednak przede wszystkim przekształca niezwykłą zbieraninę trudnej młodzieży w prawdziwych, walecznych bohaterów. Ta bitwa to dzielnica kontra kosmos i uwierzcie, będzie wybuchowo!

Sequelem zajmuje się twórca oryginału, Joe Cornish. Rozpisze on fabułę kontynuacji i stanie za kamerą filmu. Na chwilę obecną nic nie wiadomo o fabule projektu.