Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

John Wick 2 z rewelacyjnym plakatem promocyjnym i grą VR!

Do premiery kontynuacji przygód najlepszego zabójcy do wynajęcia – Johna Wicka (Keanu Reeves), pozostało nieco ponad tydzień. Na osłodę oczekiwania Lionsgate zaprezentowało nowy plakat promocyjny produkcji i zapowiedziało coś specjalnego dla fanów!

Reżyserią „John Wick 2” zajął się Chad Stahelski, a scenariusz przygotował Derek Kolstad. W obsadzie obok Keanu Reevesa, zagrają m.in. Ian McShane, Common (Lonnie Rashid Lynn), Ruby Rose, Riccardo Scamarcio, Peter Stormare, Bridget Moynahan, John Leguizamo, Lance Reddick, Thomas Sadoski, a także Laurence Fishburne.

Premiera już 10 lutego, a oficjalny opis i plakat filmu znajdziecie poniżej:

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

John Wick 2 plakat

Dodatkowo wytwórnia Lionsgate wspólnie ze Starbreeze Studios („The Darkness”, „Payday”, „Syndicate”) pracują nad grą „John Wick: Chronicles”, dedykowaną na urządzenia VR (HTC Vive).

Tytuł będzie strzelanką FPS, w której gracz będzie mógł wcielić się w tytułowego bohatera i sprawdzić swoje zabójcze umiejętności. W grze mają pojawić się postacie znane z filmowego uniwersum, a twórcy zapowiadają, że nie zabraknie w niej epickich bitew z zastępami wrogów i pojedynków z bossami mafii. Premiera „John Wick: Chronicles” odbędzie się na platformie Steam dzień przed debiutem kinowym „John Wick 2” – 9 lutego. Koszt zakupu „John Wick: Chronicles to 19,99$, a poniżej znajdziecie kilka screenów z gry.

john wick gra VR

 

John Wick Screenshot 1

 

John Wick Screenshot 2