Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Johnny Depp powróci w 3. części Fantastycznych zwierząt?

Aktor wcielający się w postać Gellerta Grindelwalda w widowiskach spod znaku „Fantastycznych zwierząt” udzielił ostatnio interesującego wywiadu, w którym
zdradził, że pojawi także w trzeciej części cyklu.

W rozmowie z serwisem Collider Depp ujawnił dodatkowo, że zdjęcia do kolejnego filmu mają rozpocząć się w połowie 2019 roku.

Premiera „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” została zaplanowana na 16 listopada 2018 roku.

Oficjalny opis widowiska:

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.