Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jon Snow uratuje Batmana?

Dziś światowe media obiegła pogłoska jakoby Kit Harington, gwiazdor „Gry o tron”, znalazł się w kręgu zainteresowań producentów (niezbyt szczęśliwego do tej pory) filmu „The Batman”. Aktor miałby wcielić się w główną rolę – Mrocznego Rycerza z Gotham.

Źródłem plotki jest serwis Revenge of the Fans, który dotarł do informacji, że w czerwcu zlecono przygotowanie graficznej wizualizacji tego, jak Harington wyglądałby w kostiumie Batmana. Niestety portal nie wie czy efekt końcowy przypadł do gustu producentom, zwłaszcza, że równolegle pracowano nad drugą wizualizacją, z innym aktorem, którego tożsamości nie poznano, w roli Mrocznego Rycerza. Revenge of the Fans podkreślił, że to właśnie ten drugi aktor ma większe szanse na angaż do „The Batman”.

Film „The Batman” nie ma szczęścia, jeśli chodzi o realizację. Produkcja została ogłoszona kilka lat temu, jednak prace nad scenariuszem i na planie produkcji ciągle się przedłużają. W pierwotnych założeniach gwiazdą widowiska miał być Ben Affleck, który miał też wyreżyserować całość. Niestety, jest to już bardzo mało prawdopodobne, że zobaczymy aktora w tym filmie. Affleck od dłuższego czasu zmaga się z uzależnieniem od alkoholu, a obecnie przebywa na leczeniu w klinice odwykowej.