Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Josh Brolin jako Cable w Deadpool 2 – pierwsze zdjęcia

Ryan Reynolds właśnie dziś zaprezentował nam pierwsze oficjalne fotografie ekranowego wcielenia Cable’a, którego w filmie „Deadpool 2” sportretuje Josh Brolin. Zobaczcie fotografie poniżej i przyjrzyjcie się uważnie gadżetowi przy pasku Cable’a… 

Nathan Summers aka Cable jest mutantem, który posiadł zdolności telepatyczne i telekinetyczne. Dzięki cybernetycznym częściom ciała zyskał zwiększoną siłę oraz możliwość postrzegania m.in. w podczerwieni. Był dowódcą grup New Mutants i X-Force.

Josh Brolin jako Cable pojawi się nie tylko w drugiej części „Deadpoola”, ale również w trzech innych filmach planowanych 20th Century Fox w ramach uniwersum X-Men.

Reżyserią „Deadpool 2” zajmuje się David Leitch, a scenariusz przygotowali Rhett Reese i Paul Wernick. W roli głównej, jako Wade Wilson / Deadpool, powraca oczywiście Ryan Reynolds, a w produkcji ponownie zobaczymy także Briannę Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead, a wśród potwierdzonych członków obsady znaleźli się także Morena Baccarin, Stefan Kapicic, Zazie Beetz, Leslie Uggams i Karan Soni.

cable 1 

 

cable 2qa