Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Josh Brolin trenuje do roli Cable’a (wideo)

Aktor podzielił się z fanami filmikiem z treningu na siłowni, gdzie pracuje nad formą do filmu „Deadpool 2”. Brolin pojawi się tam jako potężny mutant, Cable. Okazuje się, że aktor spokojnie sprosta wymaganiom fizycznym, jakie postawili przed nim twórcy.

Nathan Summers aka Cable jest mutantem, który posiadł zdolności telepatyczne i telekinetyczne. Dzięki cybernetycznym częściom ciała zyskał zwiększoną siłę oraz możliwość postrzegania m.in. w podczerwieni. Był dowódcą grup New Mutants i X-Force.

Reżyserią „Deadpool 2” zajmuje się David Leitch, a scenariusz przygotowali Rhett Reese i Paul Wernick. W roli głównej, jako Wade Wilson / Deadpool, powraca oczywiście Ryan Reynolds, a w produkcji ponownie zobaczymy także Briannę Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead, a wśród potwierdzonych członków obsady znaleźli się także Morena Baccarin, Stefan Kapicic, Zazie Beetz, Leslie Uggams i Karan Soni.

Josh Brolin jako Cable pojawi się nie tylko w drugiej części „Deadpoola”, ale również w trzech innych filmach planowanych 20th Century Fox w ramach uniwersum X-Men. Poniżej możecie zobaczyć udostępnione przez aktora dowody ciężkiej pracy nad formą godną Cable’a.