Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Jumanji: Welcome to the Jungle w nowej zapowiedzi

 

Dwayne Johnson podzielił się z fanami zapowiedzią zwiastuna swojej najnowszej produkcji, „Jumanji: Przygoda w dżungli” („Jumanji: Welcome to the Jungle”). Jak wypada nowa opowieść osadzona w świecie Jumanji? Przekonajcie się sami!

 

Film reżyseruje Jake Kasdan, a scenariusz przygotowali Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Chris McKenna i Erik Sommers. Producentami są Matt Tolmach, William Teitler oraz Ted Field, a producentami wykonawczymi Mike Weber i Van Allsburg. W obsadzie, obok Johnsona, zobaczymy m.in. Jacka Blacka, Karen Gillan, Nicka Jonasa, Ser Dariusa Blaina, Madison Iseman, Alexa Wolffa i Morgan Turner.

Oficjalny opis produkcji:

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą “Jumanji”, o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…

Premiera filmu została zaplanowana na 22 grudnia tego roku. Poniżej prezentujemy najnowszy spot promocyjny, a nowy zwiastun zadebiutuje już jutro!