Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Justice League będzie mieć dwie sceny po napisach?

Kinowe uniwersum DC jak na razie nie przejęło taktyki swojego konkurenta, który w większości filmów z MCU prezentuje sceny po napisach. Jak na razie jedynie w „Legionie samobójców” otrzymaliśmy sekwencję końcową, będącą wprowadzeniem do „Ligi sprawiedliwości”. Teraz pojawiła się pogłoska, że właśnie w tym widowisku zobaczymy aż dwie sceny po napisach.

Tą informacją podzielił się ze światem Umberto Gonzales z portalu Heroic Hollywood, ale nie zdradził czego będą dotyczyć te dwie sekwencje:

Nie powiem wam, co przedstawiają te sceny, bo są spoilerowe. Są dwie sekwencje, ja poznałem treść tylko jednej z nich. – zapowiedział Gonzales. Dodał jednak, że osoby, które śledzą go na Twitterze, mogły już natrafić na aluzje dotyczące wydarzeń ze scen końcowych „Justice League”.

Oczywiście trzeba te rewelacje traktować z przymrużeniem oka. Nadal trwają dokrętki do „Ligi Sprawiedliwości”, więc nawet jeśli sceny, o których mówił dziennikarz powstały, to nie koniecznie muszą się one znaleźć w ostatecznej wersji filmu.

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Premiera „Ligi Sprawiedliwości” już 17 listopada.