Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kapitan Ameryka 4 – Marvel rozwija projekt filmu?

W najnowszych doniesieniach medialnych dotyczących postaci Kapitana Ameryki pojawiło się nazwisko Chrisa Evansa i twórców „Falcon & Winter Soldier”. Kogo zobaczymy w roli Capa?

Ledwie chwilę temu dostaliśmy finałowy odcinek serialu „Falcon i Zimowy Żołnierz”, a w mediach już pojawiają się doniesienia, że Marvel Studios pracuje nad 4. częścią serii filmów „Kapitan Ameryka”. Serwis The Hollywood Reporter utrzymuje, że scenariuszem filmu zajmie się showrunner serialu „Falcon i Zimowy Żołnierz”, Malcolm Spellman oraz Dalan Musso, który również pracował nad serialem. Na chwilę obecną nie jest pewne kogo zobaczymy w obsadzie widowiska.

UWAGA, SPOILERY do „Falcon i Zimowy Żołnierz”!

Jednak po emisji 6 epizodu serialu „Falcon i Zimowy Żołnierz” (a raczej „Kapitan Ameryka i Zimowy Żołnierz”) zobaczyliśmy wreszcie jak Sam Wilson został nowym Kapitanem Ameryką. Serwis THR utrzymuje, że to właśnie na postaci Sama Wilsona skupi się film Spellmana.

Kolejny raz pojawia się kwestia ewentualnego powrotu Chrisa Evansa do roli Kapitana Ameryki. Marvel ma rozważać film, w którym zobaczymy w jaki sposób Steve Rogers odłożył wszystkie Kamienie Nieskończoności i przeżył swe życie u boku Peggy.

Na chwilę obecną pozostaje nam czekać na oficjalne doniesienia ze strony twórców MCU.