Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Karl Urban zakończył prace na planie Thor: Ragnarok

 

Jesteśmy już coraz bliżej chwili, w której na ekranach kin zadebiutuje „Thor: Ragnarok”. Oficjalnie Karl Urban, wcielający się w postać czarnego charakteru znanego jako Skurge, zakończył kręcenie swoich scen. Poinformował o tym widzów za pomocą konta na Twitterze.

 

To już końcówka dla Skurge. Wielkie podziękowania dla Taika Waititi i Marvela oraz niesamowitej obsady i ekipy, świetna zabawa!

Sceny ze swoim udziałem zakończył również inny aktor, Mark Ruffalo, a więc wszystko zmierza już powoli ku końcowi – a przynajmniej ta część produkcji. Dodatkowo poza Skurge pojawi się również inny czarny charakter, Hela, w którą wcieli się Cate Blanchett. Zobaczymy również Jeffa Goldbluma w roli Grandmastera oraz Tessę Thompson jako Valkirię walczącą z Thorem. Prawdopodobnie powróci również Natalie Portman w roli Jane Foster.

O samej fabule jeszcze niewiele wiadomo, chociaż od jakiegoś czasu pojawiają się informacje o tym, że w końcu poznamy Planetę Hulka, co już od dawna nęci fanów. Chodzą również plotki, że w filmie pojawi się Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange.

Premiera „Thor: Ragnarok” ma mieć miejsce 3 listopada 2017 roku.